فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی سید عطار

درباره ما

فروشگاه اینترنتی “سید عطار” وابسته به عطاری “سید موسوی” تبریز که از خوش نام ترین فروشگاه های گیاهان داروئی و عطاری در سطح شمال غرب کشور است با رسالت عرضه اقلام مربوط به طب سنتی و گیاهی ایران با نهایت کیفیت و اصالت و در سریع ترین زمان ممکن در زمینه گیاهان داروئی، دمنوش های مخلوط، روغن های گیاهی ، عرقیات گیاهی شروع به فعالیت نموده است.

مدیریت فروشگاه اینترنتی “سید عطار” به پشتوانه علمی و تجربه حاصل از دسترنج بیش از ۳۰ سال سابقه فعالیت مفید در این حوضه ، حسب موارد به گرد آوری و عرضه مطالب مفید جهت بهره برداری کاربران گرامی می نماید.

اهتمام به تهیه مواد اولیه مرغوب، انبار داری مناسب، بسته بندی متناسب با نوع محصول و ارسال در سریع ترین زمان ممکن سر لوحه  کار فروشگاه اینترنتی “سید عطار” می باشد.

 

سوالات مرتبط

سایت سید عطار، سفارشات کاربران را آنلاین دریافت کرده و بعد از انجام مراحل سفارش و پرداخت وجه به صورت آنلاین محصول مورد نظر شما رابرای شما از طریق پیک موتوری در شهر تبریز و توسط پست در سایر شهره ها ارسال می نماید.

پرداخت وجه فاکتور های سفارشات از طریق در گاه اینترنتی توسط تمامی کارت های عضو شتاب به صورت آنلاین و یا به صورت کارت به کارت و ثبت دقیق فیش پرداختی صورت می پذیرد

بعد از ثبت سفارش توسط کاربر و پرداخت وجه فاکتور سفارشات "سید عطار" اقدام به پردازش سفارش، آماده سازی محصول و ارسال مرسوله به آدرس ثبت شده توسط کاربر می نماید. روش های ارسال کالا یا از طریق پست پیشتاز یا از طریق پیک موتوری (مخصوص شهر تبریز) می باشد. هزینه هر یک از طریق ارسال در فاکتور خرید به صورت سیستمی محاسیه و نمایش داده می شود.

عودت کالا :در صورت عدم انطباق محصول سفارش داده شده، محصول دریافتی یا پایان یافتن تاریخ انقضاء محصول "سید عطار" ملزوم به تعوض کالا بدون دریافت هزینه اضافی از مصرف کننده می باشد. لازم به ذکر است به جهت ارتباط محصولات عرضه شده توسط "سید عطار" با بهداشت و سلامت، از عودت محصولات پس از تحویل گرفته شدن معذوریم. در صورت آسیب دیدن مرسوله در عین حمل و نقل "سید عطار" به عدم تحویل مرسوله توسط مصرف کننده، پیگیر و پاسخگو خواهد بود

سبد خرید
There are no products in the cart!
مجموع
تومان0
جمع کل
تومان0
خرید محصول بیشتر
0
لیست علاقه مندی 0